Український ринок
 Новини зарубіжжя

Події в Сирійському регіоні отримали широке освітлення в пресі, а їх аналіз вказує на те, що Сполучені Штати Америки можуть розпочати військову операцію впродовж наступних 48 годин.

Детальніше...

Компанія Mitsui Sumitomo Insurance уклала угоду з придбання акцій групи компаній UIB, при цьому, контрольним пакетом акцій групи володіє менеджмент UIB.

Детальніше...

З 1 по 3 червня 2016 року у місті Таллінн проходила ювілейна 50-та Генеральна асамблея, яка скликається щорічно і є вищим органом міжнародної системи страхування «Зелена картка» (включає на сьогодні 47 європейських та середземноморських країн). До складу української делегації входили В.Шевченко - Генеральний директор МТСБУ, М.Лутак та В.Романишин – директор та заступник директора Бюро «Зелена картка».

Детальніше...

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий суверенні кредитні рейтинги України на рівні “B-/B” зі стабільним прогнозом, як і рейтинг в українській гривні на рівні “uaBBB-“.

Детальніше...

Керченський міст, на будівництво якого виділено 228 мільярдів рублів, був застрахований маловідомою дрібною кримською компанією. Страхова премія склала майже мільярд рублів.

Детальніше...

Одна з найбільших страхових компаній світу Axa Group зупиняє інвестиції в тютюновий ринок та планує продати всі активи в секторі на суму 1,8 мільярда євро.

Детальніше...