Український ринок
 Новини зарубіжжя

Компанія Mitsui Sumitomo Insurance уклала угоду з придбання 11% акцій групи компаній UIB, при цьому, контрольним пакетом акцій групи володіє менеджмент UIB.

Вартість угоди сторонами не розголошується. Представники UIB заявляють, що інвестиції Mitsui є продовженням довгострокового партнерства та доповнюють частку SOMPO.

Mitsui Sumitomo Insurance Company є однією з найбільших страхових компаній в Японії, що займається усіма видами страхування, крім страхування життя та входить до складу холдингу SOMPO Holdings Inc.

SOMPO Holdings Inc. (раніше Sompo Japan Nipponkoa Holdings, Inc), є страховою холдинговою компанією в Японії. Окрім країн Латинської Америки, Близького Сходу та Африканських країн, компанія займає лідируючі позиції в Азії завдяки великій кількості представництв. З 2011 року SOMPO являється міноритарним акціонером UIB.

United Insurance Brokers (UIB) є міжнародним страховим та перестраховим брокером, акредитованим в Lloyd's, головний офіс якого знаходиться в м. Лондон (Великобританія).