Український ринок
 Новини зарубіжжя

З 1 по 3 червня 2016 року у місті Таллінн проходила ювілейна 50-та Генеральна асамблея, яка скликається щорічно і є вищим органом міжнародної системи страхування «Зелена картка» (включає на сьогодні 47 європейських та середземноморських країн). До складу української делегації входили В.Шевченко - Генеральний директор МТСБУ, М.Лутак та В.Романишин – директор та заступник директора Бюро «Зелена картка».

Генеральна асамблея прийняла низку рішень системного характеру, у тому числі щодо оцінки діяльності окремих національних бюро. Серед них необхідно відзначити запровадження нової пруденційної процедури моніторингу діяльності системи в цілому і окремих країн щодо яких встановлюється режим «під моніторингом». Були схвалені позитивні оцінки бюро Македонії та Молдови, діяльність яких в попередні роки викликала відоме занепокоєння у частині фінансової дисципліни страхових компаній.

Були схвалені звіти комітетів та робочих груп, створених Радою бюро, розглянуті питання запобігання шахрайству в автострахуванні, захисту персональних даних при обміні інформацією в транскордонному режимі, модернізації інформаційних технологій в діяльності Ради бюро.

Українська делегація провела ряд двосторонніх переговорів з бюро інших країн, серед яких Молдова, Туреччина, Греція, Італія, Польша, Румунія, Болгарія, Марокко, Німеччина, Македонія, Португалія, Росія. Окремі консультації були проведені з Президентом та Генеральним секретарем Ради бюро щодо особливостей провадження діяльності МТСБУ з огляду на стан справ у Східній Україні та Криму.

Генеральний директор МТСБУ підписав угоду про захист персональних даних з Бюро Азербайджану.

За матеріалами МТСБУ.