Український ринок
 Новини зарубіжжя

Передбачається, що такий вибір був зроблений через санкції проти Росії, запроваджені після анексії Криму.

Зі статистики Центробанку Росії стало відомо, що Кримська перша страхова компанія збільшила розмір страхових премій зі страхування майна юридичних осіб з 11,7 мільйона рублів за 2015 рік, до 1,06 мільярда за перший квартал 2016 року. Згідно звітності компанії, капітал наприкінці 2015 року становив 165 млн руб., Активи - 209 млн руб.. У 2015 р страховик зібрав 83,9 млн руб. премій (204-е місце), за даними ЦБ.

Стройгазмонтаж  уклав угоду про страхування проекту будівництва моста в Кримській страховій, повідомляв у квітні 2016 року Росавтодор.

Представник Росавтодора сказав лише, що Стройгазмонтаж застрахував ризики за умовами держконтракту.

"Страховика для моста знайшли насилу - ніхто не хотів і не міг брати на себе таку велику страхову суму", - говорить співробітник однієї з організацій Росавтодора.

У квітні ця проблема обговорювалася в ЦБ РФ, розповідали страховики. Страхування кримських об'єктів зараз несе великий ризик потрапити під санкції, тому лідери ринку не взялися за цей проект, пояснюють два топ-менеджери найбільших компаній.

Страховий захист такого масштабного проекту з великими ризиками викликає серйозні побоювання, якщо не існує додаткових угод з перестрахування цих ризиків

Президент Всеросійського союзу страховиків Ігор Юргенс заявив, що такого роду проект може реалізувати тільки перша десятка страхового ринку, взявши на себе не більше 10 відсотків ризиків.

Кримська перша страхова компанія (КПСК) поки не перестраховувала ризики будівництва, згідно з даними ЦБ: в січні - березні премії, передані в перестрахування зі страхування майна юридичних осіб, у КПСК склали 63,3 млн руб.