Авиастрахование


Юридична консультація

Фінансовий консалтинг

Команда спеціалістів УСБК має за своїми плечима багаторічний досвід страхування та перестрахування будівельно-монтажних ризиків. Клієнти УСБК отримують найефективніші комплексні рішення для забезпечення страховим покриттям інженерних ризиків будь-яких рівнів складності.

Страхування будівельного підприємця від усіх ризиків:
Один з основних і найпоширеніших видів страхування інженерних ризиків. За ним покриваються усі види будівельних об’єктів від збитків, завданих будівельному об’єкту, спорудам на будівельному майданчику і/або будівельним машинам, а також від претензій третіх осіб, пов’язаних з будівництвом об’єкта.

Страхування усіх монтажних ризиків:
Як і страхування будівельного підприємця від усіх ризиків, базується на забезпеченні страхувальника необхідним і якомога повнішим страховим покриттям усіх ризиків, які виникають при монтажі машин та механізмів, а також при зведенні сталевих конструкцій.

Страхування машин та обладнання:
Захист надається власникам (користувачам) машин, механічного обладнання та установок на випадок їх раптового та непередбачуваного виходу з ладу, внаслідок механічних поломок під час експлуатації, що спричинено подіями аварійного характеру.

Страхування електронних пристроїв:
У рамках майнового страхування електронних пристроїв можуть бути застраховані усі електронні системи та обладнання на випадок іх пошкодження або знищення внаслідок раптового та непередбачуваного впливу зовнішніх або внутрішніх факторів. Застрахованим може бути як окреме електронне обладнання, так і електронне обладнання, пов'язане за функціональним призначенням та об'єднане у системи.

Крім стандартних обсягів покриття, страховий захист може бути доповнений додатковими ризиками, які виходять за межі традиційних умов страхування.

 

Законодавство