Авиастрахование


Юридична консультація

Фінансовий консалтинг

Наземний транспорт, як об’єкт підвищеної небезпеки, несе ризик довкіллю, і особливо життю та здоров’ю людей, а водночас сам досить часто і легко стає об’єктом ушкодження.

Страхуванням транспортних засобів ми захищаємо майнові інтереси автовласників, пов'язані з витратами на відновлення транспортного засобу після аварії, поломки чи купівлю нового авто після угону.

Страхування автомобіля від викрадення та пошкодження (КАСКО):
Забезпечує захист автомобіля від ризиків викрадення або у випадку нанесення шкоди автомобілю в результаті ДТП з вини водія, третіх осіб або внаслідок стихійних лих.

До переліку страхових ризиків, як правило, включаються:
• ДТП;
• угін;
• пошкодження третіми особами;
• пожежа;
• вибух;
• стихійні лиха (удар блискавки, шторм, ураган, злива, град, землетрус, селі, завали, зсуви, паводки, напад тварин, падіння на автомобіль дерев або каміння і т.ін.).

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності:
Покриваються майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов'язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності:
Використовується в якості доповнення до обов’язкового страхування відповідальності власника наземного транспортного засобу. За цим видом страхування страховик покриває збитки, на умовах укладеного договору, розмір яких перевищує ліміт відповідальності страховика за полісом обов’язкового страхування відповідальності.

Страхування водіїв та пасажирів від нещасного випадку:
Здійснюється з метою надання допомоги застрахованим особам у разі смерті, тимчасової або постійної непрацездатності водія та/або пасажирів забезпеченого транспортного засобу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Цей вид страхування є обов'язковим для власників транспортних засобів у разі подорожі на територію країн-учасниць міжнародної системи «Зелена карта», згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати, пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншого майна, життю та здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП.

При виїзді транспортного засобу на територію країн, які є членами системи «Зелена карта», його власник зобов'язаний придбати сертифікат єдиної форми (поліс). Страхові суми (ліміти відповідальності) за договором страхування «Зелена карта» встановлюються відповідно до законодавства країни, у якій вчинено ДТП.

Законодавство