Авиастрахование


Юридична консультація

Фінансовий консалтинг

Накопичений досвід страхування та перестрахування енергетичних ризиків дозволяє команді професіоналів УСБК виконувати розміщення найскладніших ризиків підприємств енергетичного сектору. Енергетика різних галузей не може характеризуватися стандартними умовами роботи. Отже, програма страхування підприємств енергетики повинна бути унікальною і розроблятися для кожного конкретного об'єкта індивідуально. Таким чином, комплексний підхід до страхування енергетичних ризиків включає наступні види страхового покриття:

Страхування майна «від усіх ризиків»:
Покриваються усі ризики, прямо не виключені договором страхування, або страхування на базі «поіменованих ризиків», коли застраховані тільки перераховані в договорі події. Дана частина договору розрахована на захист від таких ризиків як пожежа, вибух, дія води, стихійні лиха, тощо.

Страхування машин та обладнання від поломок:
Покриття надається для таких ризиків як помилки в проектуванні або монтажі обладнання, перегрів, перебої в поставках електроенергії, помилки персоналу, тощо.

Страхування на випадок перерви в виробництві:
Покривається фінансовий збиток власника (оператора), який викликаний простоєм підприємства або його частини в результаті подій, застрахованих за секціями страхування майна, та поломок машин і обладнання.

Страхування цивільної відповідальності перед третіми особами:
Представляє особливий інтерес для підприємств енергетичного сектору. В першу чергу, через можливі масштаби заподіяння шкоди третім особам та навколишнім територіям в результаті аварії на енергетичному об'єкті.

Страхуванням також може бути покрита шкода третім особам в результаті аварії (пожежі, вибуху, тощо) на застрахованому об'єкті.

Програма страхування енергетичного підприємства може бути змінена включенням різноманітних доповнень та розширень, наприклад, компенсацією витрат на забезпечення доступу до пошкодженого майна, компенсацією витрат на розчищення території від завалів та уламків, автоматичним захистом невеликих ремонтних або будівельно-монтажних проектів тощо.

 

Законодавство