Група компаній "Універсальні страхові брокери і консультанти" (УСБК) була заснована у квітні 2010 року командою страхових професіоналів з багаторічним досвідом роботи в провідних страхових і брокерських компаніях. На теперішній час УСБК є відомим у страховій галузі брокером, успішно обслуговуючи великий портфель спеціальних та "нішових" видів ризиків.

З 2013 року за результатами успішно пройденої акредитації офіційними партнерами УСБК стали кілька "ллойдовських" і міжнародних брокерів, а також колектив компанії поповнився додатковою групою професіоналів з досвідом роботи на керівних посадах українських страховиків – лідерів ринку.

За період діяльності командою УСБК було виграно низку великих тендерів та успішно реалізовано значну кількість проектів зі страхування та перестрахування спеціальних ризиків та проектів "під ключ" (за участі ЄБРР, ООН, міжнародних фінансових корпорацій тощо). Наша команда керується основними цінностями успішного бізнесу такими як: професіоналізм, працездатність, мотивація і відкритість. Ми гарантуємо бездоганне виконання зобов'язань перед клієнтами і партнерами.

УСБК входить до складу наступних об'єднань:
• Федерація Страхових Посередників України
• Український союз промисловців і підприємців
 Спілка українських підприємців (СУП)

Наша професійна відповідальність застрахована на EUR  1 000 000.